BIOMET EMOJI – Prognoza pogody – Biomet na dziś – Mapa

Biomet Emoji to ciekawa, graficzna prognoza pogody biometeo z piktogramami. Mapa łatwa to zrozumienia dla każdego, przedstawiona w nowoczesny sposób.

Sprawdź aktualne zachmurzenie i opady deszczu oraz śniegu na radarze opadów.

Mapa biometeo emoji to nowoczesna forma prognozy pogody

Biomet

Widoczny biomet to mapa pogody z piktogramami ? analizuje dane pogodowe Dark Sky i na podstawie wszystkich danych o pogodzie wyraża emocje w postaci różnych wizerunków twarzy ? , przedmiotów, roślin i zwierząt ?. Pogoda przedstawiona w ten sposób jest zrozumiała na całym świecie w różnych kulturach i krajach gdzie standardowa pogoda posiada terminologię którą nie każdy rozumie, a także różne skale i jednostki pomiarów. W menu można wybrać standardowy widok mapy pogodowej z temperaturą, zachmurzeniem, opadami, prędkością wiatru oraz dzień i godzinę prognozy. Mapę możemy przybliżać oraz przesuwać w dowolne miejsce. Zobaczymy prognozę emoji dla danej miejsowości, która może się przydać przy wyborze wycieczki tak aby nasze zadowolenie było jak największe.

Biomet na dziś

Jedną infografiką można wyrazić wiele słów. Emotikony wyrażały tylko emocje poprzez odpowiedni wizerunek twarzy, natomiast  ikony emoji mają dodatkowe obrazki z przedmiotami, zwierzętami i innymi z życia wziętymi sytuacjami ?.
Cały czas powstają nowe piktogramy którymi możemy komunikować się z dowolną osobą na świecie przy wykorzystaniu mediów społecznościowych lub e-maili. Na dzień dzisiejszy jest już poand 1000 ikon, które stają się co raz bardzie popularne na świecie chociaż pierwsze z nich powstały ponad 15 lat temu w Japonii.

Warunki atmosferyczne możey przedstawić na wybranych ikonach:
? – mgła
? – tęcza
☁ – zachmurzenie
? – deszcz
☀ – słońce

Mamy niezliczoną ilość kombinacji w wyrażaniu swoich uczuć za pomocą nowych emotikon. Niektóre emotikony są też różnie odbierane w różnych krajach więc trzeba mieć to na uwadze i wybrać odpowednią ikonę do wysyłki. Wiadomości i tekst pisane są także naprzemiennie z piktogramami co sprawia że tekst staje się bardziej atrakcyjny a jednocześnie zwięzły.

Przy pomocy emoji można używać wyszukiwarki Google. Wklejając ikonę do paska zobaczymy wyniki wyszukiwania dla wybranej infografiki.