BIOMET NA DZIŚ – Pogoda a samopoczucie dzisiaj

Sprawdź biomet na dzisiaj. Aktualna pogoda dla meteopatów i ciśnieniowców na dziś. Mapa ciśnienia atmosferycznego które wpływa na nasze samopoczucie. Czym wyższe ciśnienie tym prawdopodobnie nasz nastrój będzie lepszy, a biomet korzystny.

Biomet niekorzystny może wystąpić gdy będzie niskie ciśnienie wraz z dużymi wahaniami temperatury oraz wilgotności powietrza.

Sprawdź aktualne warunki atmosferyczne, zachmurzenie i opady deszczu oraz śniegu na radarze opadów.

Wyż – obszar wysokiego ciśnienia (oznaczony na mapie symbolem W lub H – High)

Niż – obszar niskiego ciśnienia (oznaczony na mapie symbolem N lub L – Low)

Warunki biometeo – mapa synoptyczna

Widoczna mapa pogody dzięki której możemy odczytać aktualne warunki biometeo oraz biomet dzisiaj, została przedstawiona na podstawie analizy danych pogodowych z organizacji ECMWF zajmującej się prognozą pogody.

Z menu można wybrać standardowy widok mapy pogodowej z temperaturą, zachmurzeniem, opadami, prędkością wiatru oraz dzień i godzinę prognozy. Mapę możemy przybliżać oraz przesuwać w dowolne miejsce. Zobaczymy prognozę dla danej miejscowości, która może się przydać przy wyborze wycieczki tak aby nasz nastrój i samopoczucie było jak najlepsze.

Biomet na dziś

Emotikony pogodowe

Jednym symbolem można wyrazić wiele słów. Emotikony wyrażały tylko emocje poprzez odpowiedni wizerunek twarzy, natomiast  ikony emoji mają dodatkowe obrazki z przedmiotami, zwierzętami i innymi z życia wziętymi sytuacjami ?.
Cały czas powstają nowe piktogramy którymi możemy komunikować się z dowolną osobą na świecie przy wykorzystaniu mediów społecznościowych lub e-maili. Na dzień dzisiejszy jest już ponad 1000 ikon, które stają się co raz bardzie popularne na świecie chociaż pierwsze z nich powstały ponad 15 lat temu w Japonii.

Pogodę i warunki atmosferyczne możemy przedstawić na wybranych ikonach:
🌫 – mgła
🌈- tęcza
☁ – zachmurzenie
🌧 – chmura i deszcz
☀ – słońce
⚡ – piorun, błyskawica
❄ – śnieg
💧 – kropla
🌡 – termometr
⭐ – gwiazda
🔥 – ogień
⛄ – bałwanek
🌙 – księżyc

Zaznacz ikonę pogody, skopiuj i wklej do swojego tekstu.

Mamy niezliczoną ilość kombinacji w wyrażaniu swoich uczuć za pomocą nowych emotikon. Niektóre emotikony są też różnie odbierane w różnych krajach więc trzeba mieć to na uwadze i wybrać odpowiednią ikonę do wysyłki. Wiadomości i tekst pisane są także naprzemiennie z piktogramami co sprawia że tekst staje się bardziej atrakcyjny a jednocześnie zwięzły.

Przy pomocy symboli emoji można używać wyszukiwarki Google. Wklejając ikonę do paska zobaczymy wyniki wyszukiwania dla wybranej infografiki.