FLY RADAR 24 ✈ Radar lotniczy

Fly Radar 24 zapewnia śledzenie lotu samolotu pasażerskiego na żywo.

Mapa i skaner lotów pokazuje aktualne samoloty w powietrzu. W jednym momencie na Fly Radar jest kilka tysięcy samolotów pasażerskich oraz cargo.

Śledzenie lotów – tanie linie lotnicze Ryanair, Wizz Air, linie czarterowe Enter Air, Travel Service.
Radar lotów i mapa lotów samolotów narodowych przewoźników LOT, Lufthansa, Air France. Setki innych lokalnych operatorów lotniczych których pokazuje mapa i radar lotów. Trasa lotu jest na bieżąco rejestrowana od miejsca startu z danego lotniska do miejsca docelowego.

Flyradar ✈ pozwala wyszukać samolot po numerze lotu lub wpisać numer rejestracyjny samolotu.

Klikając na samolot wyświetlą się najważniejsze informacje o locie oraz status lotu – godziny lotu, typ samolotu, prędkość i wysokość przelotu, kod IATA lotniska i miasto. Radar lotniczy pomaga ustalić czy dany samolot jest punktualny czy dany lot jest opóźniony. Na radarze lotów znajduje się także tablica lotów dla każdego lotniska. Sprawdzisz przyloty i odloty samolotów oraz samoloty będące aktualnie na lotnisku.

Flyradar 24
FLY RADAR

Największe lotniska w Polsce:

Lotnisko Chopina w Warszawie, Kraków Airport im. Jana Pawła II, Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach, Port lotniczy
Warszawa-Modlin, Port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika, Port lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego

Przy większych lotniskach można spotkać pasjonatów lotnictwa, którzy fotografują i obserwują samoloty od rana do wieczora. Niemal każdy z nich wyposażony jest w aparat fotograficzny aby uwiecznić startujące i lądujące samoloty oraz samoloty na płytach postojowych czy też na drogach kołowania.

Flyradar na wakacjach

Fly Radar
Fly Radar

Wystarczy dostęp do internetu i mamy na bieżąco informacje z radaru lotów w naszym smartfonie. Na Fly Radar sprawdzisz niemal każdy samolot pasażerski w dowolnym kraju. Do dyspozycji jest kilkanaście tysięcy lotnisk i większość linii lotniczych od tanich przewoźników po loty narodowych linii lotniczych.  Powiedz znajomym o radarze lotniczym – może też z niego skorzystają.