FLYRADAR24 ✈ Gdzie jest samolot na żywo

FlyRadar24 śledzi samoloty znajdujące się aktualnie w przestrzeni powietrznej. Flyradar pokazuje także gdzie jest samolot aktualnie na płycie lotniska.

Mapa i skaner lotów pokazuje aktualne samoloty w powietrzu. W jednym momencie na Fly Radar jest kilka tysięcy samolotów pasażerskich oraz cargo.

Śledzenie lotów – tanie linie lotnicze Ryanair, Wizz Air, linie czarterowe Enter Air, Travel Service, Plus Ultra.
FlyRadar24 pozwala na śledzenie samolotów narodowych przewoźników LOT, Lufthansa, Air France. Na radarze lotów widoczne są setki innych lokalnych i prywatnych przewoźników lotniczych. Każda trasa lotu jest na bieżąco rejestrowana od miejsca startu z danego lotniska do miejsca docelowego.

FlyRadar24 ✈ pozwala wyszukać samolot po numerze lotu lub wpisać numer rejestracyjny samolotu.

Klikając na samolot wyświetlą się najważniejsze informacje o locie oraz status lotu – godziny lotu, typ samolotu, prędkość i wysokość przelotu, kod IATA lotniska i miasto. FlyRadar24 pomaga ustalić czy dany samolot jest punktualny czy dany lot jest opóźniony. Na radarze znajduje się także tablica lotów dla każdego lotniska. Sprawdzisz przyloty i odloty samolotów oraz samoloty będące aktualnie na lotnisku.

FlyRadar24
FLY RADAR

Największe lotniska w Polsce:

Lotnisko Chopina w Warszawie, Kraków Airport im. Jana Pawła II, Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach, Port lotniczy
Warszawa-Modlin, Port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika, Port lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego

Przy większych lotniskach można spotkać pasjonatów lotnictwa, którzy fotografują i obserwują samoloty od rana do wieczora. Niemal każdy z nich wyposażony jest w aparat fotograficzny aby uwiecznić startujące i lądujące samoloty oraz samoloty na płytach postojowych czy też na drogach kołowania.

FlyRadar24 na wakacjach

Fly Radar
Fly Radar

Wystarczy dostęp do internetu i mamy na bieżąco informacje z radaru lotów w naszym smartfonie. Na Fly Radar sprawdzisz niemal każdy samolot pasażerski w dowolnym kraju. Do dyspozycji jest kilkanaście tysięcy lotnisk i większość linii lotniczych od tanich przewoźników po loty narodowych linii lotniczych.  Powiedz znajomym o radarze lotniczym – może też z niego skorzystają.