Gadżety lotnicze – Akcesoria | Koszulki | Ubrania | SKLEP

Sklep lotniczy

Koszulki lotnicze. Gadżety lotnicze i akcesoria. Ubrania z motywami lotniczymi, samolotami, kodami lotnisk.

Upominki dla pasjonatów lotnictwa idealne na każdą okazję. Dobry prezent na urodziny, imieniny i święta. Podaruj najbliższej osobie gadżet z motywem lotniczym, a napewno się ucieszy.
Pochwal się na koszulce lub innym gadżecie jakie masz fajne zainteresowanie.  Lotnictwo, samoloty, lotnisko i wszystko co związane z branżą lotniczą możesz uwiecznić na ubraniu i akcesoriach.
Popularne koszulki lotnicze i gadżety z napisem REMOVE BEFORE FLIGHT, PILOT, AVGEEK – maniak lotnictwa.

Do wyboru różne rozmiary i kolory koszulek T-shirt i ubrań z motywem lotniczym.

Możesz wysłać także własny wzór i zamówić gadżet lotniczy taki jak chcesz. Do wyboru mnóstwo upominków takich jak nalepki, otwieracze, kubki, przypinki, etui na telefon, plecaki, ubrania dla dzieci, bluzy, bielizna dla kobiet i mężczyzn.
Nowe wzory i motywy na ubrania oraz gadżety lotnicze bedą sukcesywnie dodawane. Jeżeli masz jakieś sugestie pomysły projektów poinformuj nas.

Drony z kamerą i drony zabawki

Drony z kamerą i drony zabawki jako idealny prezent dla dzieci i dorosłych, które pozwolą uchwycić ciekawe momenty z innej perspektywy. Dla początkujących przygodę z dronami polecamy mini drony do latania po domu, które pozwolą zapoznać się ze sterowaniem dronem.

Brakuje Twojego motywu? Napisz do nas, a przygotujemy odpowiednią grafikę.

Chcesz inny kod lotniska IATA – WAW, GDN, KRK, KTW, WRO, WMI, POZ. A może kod lotniska ICAO – Napisz do nas.
Nie znasz kodu lotniska – zobacz radar lotów i odczytaj.Koszulki i gadżety lotnicze w sklepie lotniczym Radar 24.
Chcesz inny numer drogi startowej lotniska na motywie – napisz.

Chcesz fototapetę lub obraz na ścianę z kokpitem samolotu lub innym motywem? Napisz do nas a znajdziemy coś odpowiedniego i przygotujemy.

Lotnictwo – pasja coraz większej grupy ludzi. Planespotterzy – osoby fotografujące samoloty i spędzające dużą część czasu w obrębie lotniska i na wszelakich pokazach lotniczych, rodziny z dziećmi spędzające wolne chwile w pobliżu lotnisk, pracownicy lotnisk, piloci i stewardesy. Bardzo ciekawe hobby wielu osób na całym świecie. Śledzenie samolotów na komputerze, analizowanie lotów oraz szukanie rzadkich samolotów – to jest pasja.

Części lotnicze z samolotu Airbus, Boeing – jaką część z samolotu chciałbyś mieć – napisz.