Street View Mapa 3D

Mapa 3D łączy w sobie funkcjonalności standardowej mapy Google z widokiem satelitarnym oraz mapę Street View. Zwiedzanie miast i ulic na mapie. Wszystko jest połączone w jedną mapę co ułatwia nawigację i poruszanie się po ulicach. Zwiedzanie miasta na takiej mapie jest bardziej przejrzyste i ciekawsze niż przełączenie z jednej mapy na drugą. Możemy zwiedzać nie tylko ulice, ale wchodzić do środka niektórych lokali i pomieszczeń oraz miejsc wartych zobaczenia zaznaczonych na mapie niebieską kropką.

KLIKNIJ  „View Map” aby zobaczyć mapę 3D

Możesz udać się w dowolną lokalizację na świecie, wyszukać miejsce po adresie, lub po prostu przesuwać mapę i zwiedzać gdzie nas palec po mapie poprowadzi. Jest to bardzo ciekawe i wciągające zajęcie gdyż można zwiedzić praktycznie każde miejsce na Ziemii siedząc przed ekranem. Planując podróż czy wakacje można wcześniej zapoznać się z naszym docelowym miejscem podróży i pochodzić po ulicach na mapie, aby znaleźć najciekawsze zakątki. W trakcie wycieczki nie będzie trzeba błądzić bo wszystko będziemy mieli zaplanowane.

Na mapie Google Street View można również oglądać panoramy niektórych parków, gór i lokalizacji gdzie nie ma dostępu samochodem.

Mapy Google + Street ViewWidoki te zostały uwiecznione przy pomocy ludzi którzy spacerowali ze specjalnie wyposażonym plecakiem z kamerą lub za pomocą innych pojazdów dostosowanych do panujących w danej lokalizacji warunków terenowych.

Jest możliwość wyłączenia którejś z trzech map i zostawić tylko dwie lub jedną widoczną mapę oraz można powiększyć mapę na pełny ekran.
Na dole widzoczne są współrzędne geograficzne GPS wybranej lokalizacji na mapie, kierunek geograficzny oraz odległość czerwonego znacznika od punktu w którym się znajdujemy.
Po mapach można poruszać się strzałtami na klawiaturze.

Po włączeniu mapy na starcie ustawione jest Lotnisko Chopina w Warszawie z widokiem na płytę lotniska i pas startowy.
Na oddzielnej mapie można podejrzeć śledzenie samolotów na radarze lotów w czasie rzeczywistym oraz sprawdzić prognozę pogody.

Znajdziesz ciekawe miejsce na mapie – zostaw komentarz i podziel się lokalizacją z innymi.